رسالت ما هدیه آرامش به مشتریان محترم هست

شنبه تا پنج شنبه
8 صبح الی 7 شب
تهران
بازار آهن مکان
09124600243 سوالی دارید؟

رفع مشکل گرفتگی گاتر

خانه / وبلاگ / سقف شیروانی / رفع مشکل گرفتگی گاتر
رفع مشکل گرفتگی گاتر
1401/05/02 0 دیدگاه

گاتر یک نوع ابزار جانبی است که همراه با سقف شیروانی مورد نصب و اجرا قرار می‌گیرد. کاربرد گاتر در جمع آوری و هدایت آب‌های حاصل از بارش تعریف می‌شود تا این آب‌ها در اثر تجمع به سقف و سازه آسیبی وارد نکنند.  هدایت سریع و روان آب از مشخصه‌های مهم گاتر به حساب می‌آید که اگر مختل شود، می‌توان به این نتیجه رسید که گاتر عملکرد خود را از دست داده است!  از این رو، گرفتگی گاتر یکی از مسائل مهم در اختلال عملکرد گاتر است که باید رفع شود. اما سوال اینجاست که چگونه می‌توان مشکل گرفتگی گاتر را رفع کرد؟.. جهت دست یافتن به پاسخ این سوال در ادامه با ما همراه باشید. 

 

راه‌ حل‌های رفع مشکل و گرفتگی گاتر سقف شیروانی و پشت بام

معمولا برای رفع مشکل گرفتگی گاتر یا ناودان اولین کاری که به ذهن افراد خطور می‌کند این است که به وسیله یک شیء چوب مانند گرفتگی را رفع کنند و راه آب را باز کنند. اما لطفا توجه کنید که گرفتگی گاتر به سادگی گرفتگی جوی آب نیست و شما نمی‌توانید مسیر پشت بام را به صورت دورتادور برای رفع گرفتگی گاتر به راحتی طی کنید. بهترین راه حل جهت خلاصی از شر گرفتگی گاتر، استفاده از لوله باز کن است. اما چگونه می‌توان از طریق لوله باز کن، گرفتگی گاتر را رفع کرد؟ بهترین گزینه استفاده از فنر به همراه لوله باز کن است. 

 

استفاده از لوله باز کن در رفع گرفتگی گاتر

همانطور که پیش از این اشاره شد، یکی از راه حل‌های رفع گرفتگی گاتر پشت بام یا سقف شیروانی استفاده از فنر به شمار می‌آید که در آن لوله باز کن با فنر زنی باعث باز شدن مسیر گاتر می‌شود و گرفتگی به صورت کامل رفع می‌شود. همچنین روش دیگری که برای رفع گرفتگی گاتر یا ورق آبرو وجود دارد باز هم به واسطه لوله باز کن صورت می‌گیرد. در این روش نیز باید از دستگاه پمپ باد استفاده شود. فراموش نکنید که در این روش استفاده از یک لوله باز کن حرفه‌ای و قوی مورد نیاز است.

 

استفاده از رفع گرفتی گاتر به وسیله لوله باز کن با فنرهای برقی گاتر چه ویژگی‌هایی را به همراه دارد؟ 

  • باز کردن هر گاتر و لوله‌ای و همچنین رفع گرفتگی لوله‌های گاتر پشت بام و سقف شیروانی 
  • به کار گیری دستگاه‌‌های متود روز و پیشرفته
  • فعالیت شبانه روزی شرکت‌های لوله کشی و لوله باز کنی 
  • حضور افراد متخصص در زمینه رفع مشکل گرفتگی گاتر
     

1058

دیدگاه کاربران (0)

دیدگاه خود را بنویسید

موارد ستاره دار الزامی هستند

دیدگاه شما *
نام شما *
آدرس وب سایت شما

به مشاوره نیاز دارید؟

سوالات خود را از ما بپرسید

تماس با ما
09124600243