رسالت ما هدیه آرامش به مشتریان محترم هست

شنبه تا پنج شنبه
8 صبح الی 7 شب
تهران
بازار آهن مکان
09124600243 سوالی دارید؟

ویژگی های ورق آبرو جعبه ای ضخامت 1.5 میلی متر

خانه / وبلاگ / سقف شیروانی / ویژگی های ورق آبرو جعبه ای ضخامت 1.5 میلی متر
ویژگی های ورق آبرو جعبه ای ضخامت 1.5 میلی متر
1401/03/21 0 دیدگاه

ورق آبرو جعبه ای یکی از انواع مختلف آبرو یا گاتر است که در سقف شیروانی کاربرد دارد و به شکل چهار گوش است. این محصول در ابعاد و ضخامت های مختلفی تولید می شود. در ادامه لازم می دانیم که اطلاعاتی را در رابطه با آبرو جعبه ای ضخامت 1.5 میلی متر را بیان کنیم و به همین دلیل پیشنهاد می دهیم ادامه مطالب را از دست ندهید، به خصوص اگر قصد خرید آبرو جعبه ای را برای سقف شیروانی ویلای خود دارید.

 

ویژگی های آبرو جعبه ای ضخامت 1.5 میلی متر

پیش از خرید آبرو لازم است به ویژگی های آن دقت کنید تا از خرید خود پشیمان نشوید. چرا که هر ضخامت آبرو کاربردهای خاص خود را دارد. البته رایج ترین ضخامت آبرو 1 میلی متر است اما با توجه به نوع سازه لازم است از ضخامت های مختلفی استفاده کرد. به همین دلیل در ادامه ویژگی های آبرو جعبه ای ضخامت 1.5 میلی متر را بیان می کنیم؛

  • برای تولید آبرو جعبه ای ضخامت 1.5 از ورق آهنی گالوانیزه استفاده می شود. تا ماندگاری و عمر بیشتری داشته باشد و در طول مدت زنگ نزند.
  • وزن مناسبی دارند، البته در مقایسه با آبرو جعبه ای 1 میلی متر کمی سنگین تر هستند اما در کل وزن بالایی هم ندارند.
  • استفاده و نصب آن ها ساده انجام می شود.

 

کاربرد گاتر یا آبرو جعبه ای ضخامت 1.5 میلی متر

همانطور که میدانید از آبرو جعبه ای در سقف های شیروانی برای هدایت آب های جمع شده استفاده می شود. البته تقریبا تمام ضخامت های آبرو جعبه ای این کار را انجام می دهند که ضخامت 1.5 میلی متر کمی محکم تر و مقاوم تر است.

 

قیمت آبرو جعبه ای ضخامت 1.5 میلی متر چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت ورق آبرو جعبه ای بهتر آن است که با کارشناس های فروش تماس بگیرید، زیرا این قیمت به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد و ثابت نیست. البته شما می توانید با کارشناسان ما در مجموعه تهران بام تماس گرفته و پیش از هر گونه اقدام با آنها مشورت کنید یا از قیمت ها مطلع شوید.


1045

دیدگاه کاربران (0)

دیدگاه خود را بنویسید

موارد ستاره دار الزامی هستند

دیدگاه شما *
نام شما *
آدرس وب سایت شما
09124600243