رسالت ما هدیه آرامش به مشتریان محترم هست

شنبه تا پنج شنبه
8 صبح الی 7 شب
تهران
بازار آهن مکان
09124600243 سوالی دارید؟

نکات ضروری در نصب فلاشینگ نما

خانه / وبلاگ / فلاشینگ / نکات ضروری در نصب فلاشینگ نما
نکات ضروری در نصب فلاشینگ نما
1401/02/27 0 دیدگاه

 استفاده از فلاشینگ نما سبب محافظت از نمای ساختمان در برابر نفوذ رطوبت، باران، باد و… می شود؛ اما در صورتی که بصورت اصولی و درست توسط نصاب فلاشینگ نصب شود. در اینجا به نکات مهمی در مورد اجرای فلاشینگ نما اشاره شده است:

  1. در انتخاب نصاب دقت کنید! مهارت نصاب فلاشینگ در کیفیت و نتیجه درست کار بسیار تاثیرگذار است.
  2. برای فلاشینگ های ساختمانی حتما از ورق 2 میل استقاده کنید.
  3. سطح دیواری که فلاشینگ برروی آن قرار است نصب گردد حتما باید با ملات سیمان صاف و محکم شود.
  4. جوش آب بندی و ضدزنگ را فراموش نکنید. در محل اتصال قطعات فلاشینگ نما باید آب بندی به صورت کامل انجام گردد.
  5. در بعضی نقاط نیاز به شیب بندی جهت هدایت آب می باشد که نباید آن را از قلم انداخت! روی دیوار بام و حیاط باید کمی شیب به داخل باشد تا آب باران یا برف برسطح خارجی دیوار نما نفوذ نکند. اما در زیر سازی کف جلو پنجره و المان نما، شیب باید به سمت نمای بیرون باشد تا آب به سمت داخل اتاق یا بدنه دیوار نما نفوذ نکند.
  6.  لبه ی بیرونی فلاشینگ باید به اندازه ای از دیوار فاصله داشته باشد که زمان بارندگی قطرات آب از روی سطح فلاشینگ ساختمان به نمای ساختمان نفوذ نکند.
  7. اگر محلِ نصب فلاشینگ باد خیز است، باید از  قوطی یا نبشی برای زیرسازی استفاده کنید تا فلاشینگ به قوطی یا نبشی پیچ یا پرچ شود.
  8. ورق ها در بازار بصورت خام 2 در یک متر و دو و نیم در 1/25 متر می باشد پس سعی کنید برای نداشتن پرتی حتما با توجه به این اندازه های خام ابعاد را برش دهید. به عنوان مثال از یک ورق 2 در یک متر 4 متر فلاشینگ 50 سانت بدست می آید.

 

موفقیت کار تا حد زیادی بستگی به تجربه و میزان مهارت نصاب دارد. شیوه صحیح نصب و مخصوصا  مهارت خود نصاب در این زمینه اهمیت زیادی دارند. از این جهت، خوب است که برای این کار از حرفه ای ها کمک بخواهید. متخصصین ما در مجموعه ی معتبر و حرفه ای تهران بام آماده ی ارائه ی خدمات تولید، ساخت و اجرای فلاشینگ به شما مشتریان عزیز می باشند.


1036

دیدگاه کاربران (0)

دیدگاه خود را بنویسید

موارد ستاره دار الزامی هستند

دیدگاه شما *
نام شما *
آدرس وب سایت شما

به مشاوره نیاز دارید؟

سوالات خود را از ما بپرسید

تماس با ما
09124600243