رسالت ما هدیه آرامش به مشتریان محترم هست

شنبه تا پنج شنبه
8 صبح الی 7 شب
تهران
بازار آهن مکان
09124600243 سوالی دارید؟

پوشش سقف اسلیت مصنوعی چیست؟

خانه / وبلاگ / سقف شیروانی / پوشش سقف اسلیت مصنوعی چیست؟
پوشش سقف اسلیت مصنوعی چیست؟
1400/12/02 0 دیدگاه

پوشش سقف سنگ مصنوعی Synthetic Slate:

پوشش های سقف از نوع و طرح تخته سنگ، زیبایی خاصی دارند که به دلیل ظاهر جذابش کاربرد دارند. با این حال تخته سنگ می تواند گران، سنگین و نصب آن دشوار باشد. زیرا باید استخراج شود و به تاسیسات تولیدی منتقل شود و در نتیجه قبل از اعمال روی پشت بام، انرژی زیادی صرفش می شود.

بیش تر بدانید: اجرای انواع سقف های شیروانی 

 

اسلیت مصنوعی Synthetic Slate چیست؟

اسلیت مصنوعی شبیه سقف تخته سنگی واقعی است، با این تفاوت که از مواد پلاستیکی و لاستیکی تشکیل شده است. تولید کنندگان این تخته سنگ های مصنوعی طیف گسترده ای از سبک ها را ارائه می دهند که تقریباً برای هر خانه ای، از مدرن گرفته تا کلاسیک، مناسب است.

 

اسلیت مصنوعی از چه ساخته شده است؟

در اسلیت مصنوعی مواد مختلفی از جمله پلاستیک، پلیمر، خاک رس، سیمان الیافی، لاستیک، فولاد و آسفالت وجود دارد. آنها ویژگی ها، تفاوت قیمت، نقاط قوت و ضعف متفاوتی دارند.

 

اسلیت مصنوعی چگونه ساخته می شود؟

تولیدکنندگان کامپوزیت های پلاستیکی و پلیمری، کاشی های تخته سنگی جداگانه را با برآمدگی ها قالب می زنند تا شبیه تخته سنگ طبیعی شوند. گاهی اوقات لاستیک و پلاستیک بازیافتی اساس این کاشی های تخته سنگی یا همان اسلیت را تشکیل می دهند. 

 

مزایای اسلیت مصنوعی:

به طور کلی، از نظر سازندگان و نصاب‌های اسلیت، هزینه نصب اسلیت مصنوعی کمتر و طول عمر آنها بسیار بیشتر است. طرفداران اسلیت می گویند که آنها ظاهر خوبی را برای سال ها حفظ می کنند. 

 

معایب اسلیت مصنوعی چیست؟

عده ای بر این عقیده هستند که هرگز اسلیت مصنوعی، شباهت واقعی با سنگ را ندارد و جنس پلاستیکی بودنش قابل تشخیص است.

مواد مصنوعی می توانند پیچ ​​خورده یا ترک بخورند و از هم بپاشند، به خصوص در آب و هوای خشن تر. انعطاف‌پذیری لاستیک و پلاستیک به این معنی است که ممکن است پیچ‌خوردگی و ترک‌خوردگی رخ دهد و گاهی اوقات آب به اتاق زیر شیروانی نفوذ می‌کند. و ممکن است کاشی های اسلیت فقط در چند سال تغییر رنگ داده یا محو شوند.

 

آیا نصب اسلیت مصنوعی سخت است؟

نه، اسلیت مصنوعی وزن بسیار کمی نسبت به تخته سنگ واقعی دارد که امکان نصب ساده تر و سریعتر را فراهم می کند. حمل و نقل کاشی های اسلیت مصنوعی هزینه کمتری دارد زیرا آنها یک چهارم تخته سنگ طبیعی وزن دارند. نصاب‌ها می‌توانند کاشی‌های مصنوعی را با میخ‌های استاندارد سقف و تفنگ‌های میخ‌کوبی پنوماتیک در جای خود میخ کنند. یک چاقوی کاربردی می تواند کاشی ها را برش دهد. نصب اسلیت مصنوعی اغلب به استخدام نصاب های تخصصی با مجموعه مهارت های بالا نیاز دارد.

بیش تر بدانید:


1034

دیدگاه کاربران (0)

دیدگاه خود را بنویسید

موارد ستاره دار الزامی هستند

دیدگاه شما *
نام شما *
آدرس وب سایت شما

به مشاوره نیاز دارید؟

سوالات خود را از ما بپرسید

تماس با ما
09124600243