رسالت ما هدیه آرامش به مشتریان محترم هست

شنبه تا پنج شنبه
8 صبح الی 7 شب
تهران
بازار آهن مکان
09124600243 سوالی دارید؟

ارزان ترین سقف شیروانی کدام است؟

خانه / وبلاگ / سقف شیروانی / ارزان ترین سقف شیروانی کدام است؟
ارزان ترین سقف شیروانی کدام است؟
1400/11/27 0 دیدگاه

یکی از بهترین انواع سقف در جهان سقف شیروانی است که بیشتر در مناطق ساحلی و شرجی و برف و باران خیز استفاده می شود. جهت ساخت سقف شیروانی متریال مختلفی وجود دارد که هر کدام ویژگی های خاص و قیمت های متفاوتی دارند.

 

مصالح سقف های شیروانی:

مصالح و متریال سقف شیروانی عبارتند از :

  • ورق گالوانیزه
  • pvc
  • شینگل
  • دکرا
  • سفال
  • آندولین
  • آردواز و …

 

اجرای سقف شیروانی ارزان قیمت با انواع ورق های طرح سفال و تایلهای پوشش سقف شیبدار با قیمت مناسب و کیفیت بالا توسط پروه معتبر و حرفه ای تهران بام

 

قیمت سقف شیروانی چند است؟

قیمت سقف شیروانی کاملا به مصالح مصرفی سقف و به نوع و مدل سقف شیروانی بستگی دارد. نکته ی دیگر اینکه هرچه سقف طراحی ساده تری داشته باشد قیمت اجرت نصب سقف شیروانی هم کمتر خواهد بود.

 

ارزان ترین سقف شیروانی کدام است؟

ورق شیروانی گالوانیزه، ارزانترین سقف شیروانی است و ارزانترین ورق شیروانی گالوانیزه هم ورق سینوسی یا کرکره می باشد.

ورق های گالوانیزه شیروانی تقریبا هم قیمت هستند. تفاوت قیمت در نوع اجرا و خرپا و تیرریزی مصرفی مخصوص ورق ها می باشد. سقف شیروانی علاوه بر نصب مصالح، طراحی و خرپا هم دارد و فقط از ورق تشکیل نمی شود.

برای اجرای سقف شیروانی با ورق طرح سفال، خرپا سازی و تیرریزی آهن بیشتری مصرف می شود که خود هزینه ای جداست و به همان نسبت اجرت سقف شیروانی هم بیش تر می شود. اما برای سقف شیروانی با ورق سینوسی یا کرکره، آهن کمتری استفاده می شود. عرض مفید ورق کرکره ای بیش تر می باشد و هم پوشانی ورق و اورلب کمتری برای آب بندی سقف شیروانی نیاز دارد. به همین جهت سقف شیروانی ورق کرکره یا سینوسی، ارزان ترین سقف شیروانی می باشد.

تهران بام مجری و فروشنده انواع سقف های شیروانی و سقف شیروانی ارزان می باشد. برای اطلاعات بیش تر با شماره های 09124600243  و 021-66402546 تماس بگیرید.

 

بیش تر بدانید: 


1032

دیدگاه کاربران (0)

دیدگاه خود را بنویسید

موارد ستاره دار الزامی هستند

دیدگاه شما *
نام شما *
آدرس وب سایت شما

به مشاوره نیاز دارید؟

سوالات خود را از ما بپرسید

تماس با ما
09124600243